Jēru klubs

“Jēru kluba” virtuve

Esi devies izbraukumā pie dabas, tomēr gribi labi un garšīgi paēst? “Jēru klubs” piedāvā Tev šādu iespēju! Izvēlies, pasūti un ēd sevis izvēlētā laikā un vietā!

Piedāvājam (grupām, sākot no 10 pers.):

Pasūtīšana un piegāde

“Jēru klubs” piedāvā piegādāt ēdienu Tev vēlamajā laikā un vietā. Par piegādes cenu vienosimies. Ēdienus nepieciešams pasūtīt vismaz 24 h pirms vēlamā pasniegšanas brīža.

“Jēru klubs”

“Jēru klubs” ir zemnieku saimniecība, kurā pamatā nodarbojamies ar aitkopību. Mēs piedāvājam iegādāties bioloģiski tīru un veselīgu jēra gaļu, vaislas materiālu — teķīšus un aitiņas audzēšanai, kā arī aitkopības inventāru — elektriskos žogus ganīšanai aplokos.

“Jēru kluba” aitām ir īpaša mītne — gada aukstāko laiku tās pavada un savus jēriņus sagaida izbijušā kolhoza klubā.

Vienmēr esam atvērti saimniecības apskatei, kas īpaši atraktīva ir pavasara mēnešos atnešanās laikā (marts–maijs). Tad saimniecības apmeklētājiem iespējams samīļot jaundzimušus jēriņus, nofotografēties ar tiem un pabarot ar pudelīti piena.

Saimnieki Ilze un Valters labprāt dalīsies pieredzē par aitu audzēšanu un kopšanu. Ja ir vēlēšanās, ekskursiju Jēru klubā varam papildināt ar viktorīnu par aitām un dažādām aktivitātēm — spēlēm un radošām darbnīcām, izmantojot aitas vilnu.